هفتمین جشنواره ابوذر زنجان بدون تیتر و مصاحبه

1400/08/16
0
10

به گزارش سازمان بسیج رسانه، عباس‌علی سرداری با اشاره به هفتمین دوره جشنواره ابوذر در زنجان، اظهار کرد: هفتمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر، دی‌ماه در زنجان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به موضوعات این جشنواره، افزود: امنیت پایدار، امید و نشاط، روحیه جهادی و انقلابی، الگوسازی و مطالبه کارآمدی، آسیب‌های اجتماعی، سبک زندگی، مدیریت بر فضای مجازی، توان داخلی و خوداتکایی، مانع‌زدایی‌ها و دشمن‌شناسی، موضوعات جشنواره بود که پس از مکاتبات، دو موضوع انتخابات ریاست‌جمهوری و کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان زنجان نیز به موضوعات این جشنواره اضافه شد.

این مسئول ادامه داد: عکس، گزارش، خبر، یادداشت، کاریکاتور، مستند کوتاه، کلیپ و موشن‌گرافی و اینفوگرافیک قالب‌های ارسال اثر در این دوره از جشنواره بوده و در این دوره قالب تیتر و مصاحبه برخلاف دوره‌های قبل وجود ندارد.

مسئول بسیج رسانه استان زنجان با بیان اینکه مهلت ارسال آثار تا ۱۰ آذرماه امسال‌ خواهد بود، تصریح کرد: آثار منتشر شده در بازه زمانی مرداد پارسال تا ۱۰ آذرماه امسال‌‍‌ بوده و پس از جمع‌آوری، آثار برای داوری به تهران ارسال خواهد شد.

سرداری با بیان اینکه هفتمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر بخش ویژه نیز دارد، یادآور شد: بخش ویژه جشنواره ابوذر امسال‌ نیز اهدای جایزه ویژه جشنواره به اثر ظرفیت‌های تولید بومی استان با ارائه راهکار خواهد بود.

این مسئول خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند به آدرس روبیکا b-rasane-zanjan و شماره واتس‌آپ ۰۹۹۳۵۷۸۹۸۰۷ مراجعه کنند.